Katalogový list č. ELOSOS1028876
| Název: | 5081804 ND-CAT6/E-B Net Defender CAT6 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028876 |
| EAN: | 4012196532773 |
| Kód dodavatele: | 5081804 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Se signal. kontaktem: | ne |
| Max. trvalé napětí DC: | 65 V |
| Max. trvalé napětí AC: | 46 V |
| Úroveň ochr. napětí žíla/žíla: | 1100 V |
| Úroveň ochr. napětí žíla/zem: | 900 V |