Katalogový list č. ELOSOS1028871
| Název: | 5081003 RJ45 S-E100 4-C Základní ochrana |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028871 |
| EAN: | 4012196415755 |
| Kód dodavatele: | 5081003 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Připojení 1: | RJ45 |
| Signalizace na přístroji: | bez |
| Proud zátěže: | 0,3 A |
| Svodový proud (8/20): | 7,5 kA |
| Max. trvalé napětí DC: | 6,2 V |
| Max. trvalé napětí AC: | 4,2 V |
| Frekvence.: | 0 MHz |