Katalogový list č. ELOSOS1028834
| Název: | OBO BZ 10-75-95/155 Kotva BZ M10x155mm Ocel galv. zinek DIN EN 12329 |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028834 |
| EAN: | 4012196571451 |
| Kód dodavatele: | 3498345 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Délka: | 155 mm |
| Velikost metrického závitu: | 10 |
| Typ závitu: | metrický |
| Průměr vrtaného otvoru: | 10 mm |
| Materiál pouzdra: | ocel |
| Materiálu kotvy: | ocel |