Katalogový list č. ELOSOS1028749
| Název: | 2349480 910 F 5x25 Natloukací hmoždinka |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028749 |
| EAN: | 4012196788613 |
| Kód dodavatele: | 2349480 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | šedá |
| Délka: | 25 mm |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Průměr vrtaného otvoru: | 5 mm |
| Se šroubem: | ne |
| Provedení: | univerz. hmoždinka |
| Hloubka vrtaného otvoru: | 30 mm |