Katalogový list č. ELOSOS1028739
| Název: | 2331916 565 7.6x300 WS Stahovací pásek |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028739 |
| EAN: | 4012196417315 |
| Kód dodavatele: | 2331916 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ano |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | bez |
| Transparentní: | ne |
| Šířka pásky: | 7,6 mm |
| Délka pásky: | 300 mm |
| Max. průměr svazku: | 80 mm |
| Tloušťka pásky: | 1,6 mm |
| Provedení: | vnější ozubení |
| UL schválení: | ano |
| Textový proužek: | bez |
| Uzávěr pásku: | plastová západka |
| Reflexní (fluorescenční): | ne |
| Montážní teplota: | -30-90 °C |