Katalogový list č. ELOSOS1028710
| Název: | 2331802 565 2.5x75 SWUV Stahovací pásek |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028710 |
| EAN: | 4012196416936 |
| Kód dodavatele: | 2331802 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Kvalita materiálu: | polyamid (PA) |
| Materiál: | plast |
| Typ upevnění: | bez |
| Transparentní: | ne |
| Délka pásky: | 75 mm |
| Šířka pásky: | 2,5 mm |
| Tloušťka pásky: | 1 mm |
| Provedení: | vnější ozubení |
| UL schválení: | ano |
| Textový proužek: | bez |
| Uzávěr pásku: | plastová západka |
| Reflexní (fluorescenční): | ne |
| Montážní teplota: | -30-90 °C |