Katalogový list č. ELOSOS1028443
| Název: | Nosníková svorka OBO BCHPC 8-14 D25 pro trubky 8-14mm Ocel |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028443 |
| EAN: | 4012196502684 |
| Kód dodavatele: | 1483703 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál: | ocel |
| Typ upevnění: | upínací |
| Vhodné pro tloušťku příruby: | 8-14 mm |
| Závěs: | ne |
| Nastavitelný závěs: | ne |
| Mezní zatížení: | 450 N |
| Typ připojení konstrukční díl: | trubka/kabel |
| Průměr trubky/kabelu: | 22-26 mm |