Katalogový list č. ELOSOS1028209
| Název: | 1104560 CML3518P0600FT Profilová lišta |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028209 |
| EAN: | 4012196470860 |
| Kód dodavatele: | 1104560 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 35 mm |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 600 mm |
| Výška: | 18 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 1,25 mm |
| Tvar profilu: | C-profil |
| Typ perforace: | perfor. zadní strana |