Katalogový list č. ELOSOS1028204
| Název: | 1104550 CML3518P0150FT Profilová lišta |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1028204 |
| EAN: | 4012196470815 |
| Kód dodavatele: | 1104550 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 35 mm |
| Délka: | 150 mm |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Výška: | 18 mm |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 1,25 mm |
| Tvar profilu: | C-profil |
| Typ perforace: | perfor. zadní strana |