Katalogový list č. ELOSOS1004851
| Název: | Axiální ventilátor na 12V s automatickou žaluzií průměr 150mm 263m3/hod |
|---|---|
| Značka: | Vents |
| Kód: | ELOSOS1004851 |
| EAN: | 4823016251077 |
| Kód dodavatele: | 1010304 |
| Recyklační poplatek: | 1,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Materiál tělesa: | plast |
| Jmenovité napětí: | 12 V |
| Šířka: | 212 mm |
| Hloubka: | 114 mm |
| Výška: | 212 mm |
| Způsob montáže: | na stěnu/potrubí |
| Otáčky: | 2300 1/min |
| Směr: | axiální |
| Emise hluku: | 38 dB(A) re 1 pW |
| Jmenovitá šířka: | 150 mm |
| Sestava: | elektrická žaluzie |
| Frekvence síťe: | 50 Hz |
| Nominální proud: | 2 A |
| Teplota média: | 0-45 °C |
| Stupeň krytí (IP): | jiné |
| Jmenovitý průměr: | 150 mm |
| Průtok: | 263 m3/h |