Katalogový list č. ELOSOS1004808
| Název: | Zásuvka jednoduchá polozapušťěná - tmavě hnědá SEZ KR Z 3216 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1004808 |
| EAN: | 8585009022120 |
| Kód dodavatele: | Z 3216 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška přístroje: | 82 mm |
| Šířka přístroje: | 82 mm |
| Hloubka přístroje: | 33 mm |