Katalogový list č. ELOSOS1004777
| Název: | Přepínač sériový - skořice SEZ KR DS 1203-5 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1004777 |
| EAN: | 8585009021451 |
| Kód dodavatele: | DS 1203-5 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška přístroje: | 82 mm |
| Šířka přístroje: | 82 mm |
| Hloubka přístroje: | 28 mm |
| Nominální napětí: | 250 V V |