Katalogový list č. ELOSOS1004768
| Název: | Nástěnný rozvaděč 215x200x115mm - 8 modulů, IP65, IK08, včetně DIN SEZ-CZ 1308 B |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELOSOS1004768 |
| EAN: | 8423220057081 |
| Kód dodavatele: | 1308 B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 215 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Hloubka: | 115 mm |