Katalogový list č. ELOSOS1004766
| Název: | Nástěnný rozvaděč 170x200x115mm - 6 modulů, IP65, IK08, včetně DIN SEZ-CZ 1306 B |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELOSOS1004766 |
| EAN: | 8423220057067 |
| Kód dodavatele: | 1306 B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 170 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Hloubka: | 115 mm |