Katalogový list č. ELOSOS1004765
| Název: | Nástěnný rozvaděč 270x250x160mm - 12 modulů, IP65, IK08, včetně DIN SEZ-CZ 1312 |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELOSOS1004765 |
| EAN: | 8423220057098 |
| Kód dodavatele: | 1312 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 270 mm |
| Hloubka: | 155 mm |