Katalogový list č. ELOSOS1004764
| Název: | Nástěnný rozvaděč 120x200x115mm - 4 moduly, IP65, IK08, včetně DIN SEZ-CZ 1304 |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELOSOS1004764 |
| EAN: | 8423220013049 |
| Kód dodavatele: | 1304 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Hloubka: | 115 mm |