Katalogový list č. ELOSOS1004763
| Název: | Nástěnný rozvaděč 85x155x100mm - 3 moduly, IP65, IK08, včetně DIN SEZ-CZ 1303 |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELOSOS1004763 |
| EAN: | 8423220057043 |
| Kód dodavatele: | 1303 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Šířka: | 85 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Výška: | 155 mm |