Katalogový list č. ELOSOS1004526
| Název: | Motorový spouštěč MIS32 9-14A SEZ KR MIS32-14 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1004526 |
| EAN: | 8585009012121 |
| Kód dodavatele: | MIS32-14 |
| Recyklační poplatek: | 0,33 Kč |
| Šířka: | 45 mm |
| Trvalý proud Iu: | 14 A |
| Rozsah nastavení přetížení: | 9-14 A |
| Výška: | 89,5 mm |
| Typ produktu: | Motorový spouštěč |
| Hloubka: | 73,1 mm |