Katalogový list č. ELOSOS1004518
| Název: | Motorový spouštěč 20-25A SEZ KR MIS-25 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1004518 |
| EAN: | 8585009020300 |
| Kód dodavatele: | MIS-25 |
| Recyklační poplatek: | 0,33 Kč |
| Šířka: | 45 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Trvalý proud Iu: | 25 A |
| Hloubka: | 83 mm |
| Rozsah nastavení přetížení: | 20-25 A |
| Typ produktu: | Motorový spouštěč |