Katalogový list č. ELOSOS1004497
| Název: | Proudový chránič 4póly, 40A, 300mA, 10kA SEZ KR PFB4 40/0,3 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1004497 |
| EAN: | 8585032655517 |
| Kód dodavatele: | PFB4 40/0,3 |
| Recyklační poplatek: | 0,47 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Modulární šířka: | 4 |
| Jmenovitý proud: | 40 A |
| Poruchový proud: | 0,3 A |
| Vestavěná hloubka: | 74,5 mm |
| Výška přístroje: | 87 mm |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1-25 mm2 |