Katalogový list č. ELOSOS1004474
| Název: | Proudový chránič 2póly, 16A, 300mA, 10kA SEZ KR PFB2 16/0,3 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1004474 |
| EAN: | 8585032655265 |
| Kód dodavatele: | PFB2 16/0,3 |
| Recyklační poplatek: | 0,23 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Jmenovitý proud: | 16 A |
| Modulární šířka: | 2 |
| Počet pólů: | 2 |
| Vestavěná hloubka: | 74,5 mm |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1-25 mm2 |
| Výška přístroje: | 89 mm |
| Okolní teplota během provozu: | -25-40 °C |