Katalogový list č. ELOSOS1004124
| Název: | Kryt jističů 3 modulový SEZ KR S-3 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1004124 |
| EAN: | 8585032681806 |
| Kód dodavatele: | S-3 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 66 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Hloubka: | 67 mm |
| Název: | Kryt jističů 3 modulový SEZ KR S-3 |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS1004124 |
| EAN: | 8585032681806 |
| Kód dodavatele: | S-3 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 66 mm |
| Výška: | 140 mm |
| Hloubka: | 67 mm |