Katalogový list č. ELOSOS1003297
| Název: | Kryt HSV 35 SEZ DK ND 105-2682 |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1003297 |
| EAN: | 8585007356548 |
| Kód dodavatele: | ND 105-2682 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 151 mm |
| Hloubka: | 27 mm |
| Výška: | 64 mm |
| Materiál izolace tělesa: | termoplast |