Katalogový list č. ELOSOS1003294
| Název: | Ekvipotenciální svorkovnice, 7x10-25mm2. 1x8-10mm2 SEZ DK EVP2-S |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1003294 |
| EAN: | 8585007372814 |
| Kód dodavatele: | EVP2-S |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 56 mm |
| Výška: | 51,5 mm |
| Název: | Ekvipotenciální svorkovnice, 7x10-25mm2. 1x8-10mm2 SEZ DK EVP2-S |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1003294 |
| EAN: | 8585007372814 |
| Kód dodavatele: | EVP2-S |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 56 mm |
| Výška: | 51,5 mm |