Katalogový list č. ELOSOS1003291
| Název: | Domovní spínač č.5, IP44, hnědý SEZ-CZ PH 622 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1003291 |
| EAN: | 5901845813549 |
| Kód dodavatele: | PH 622 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Jmenovitý proud: | 10 A |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Výška přístroje: | 70 mm |
| Šířka přístroje: | 60 mm |
| Hloubka přístroje: | 46 MM |