Katalogový list č. ELOSOS1003287
| Název: | Domovní jednozásuvka hnědé víčko, IP44, hnědá SEZ DK GH 162.4 |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1003287 |
| EAN: | 5907617101241 |
| Kód dodavatele: | GH 162.4 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Výška přístroje: | 70 mm |
| Šířka přístroje: | 60 mm |
| Hloubka přístroje: | 46 mm |
| Nominální proud: | 16 A |