Katalogový list č. ELOSOS1003010
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 19x20x0,13 žlutá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1003010 |
| EAN: | 5906194000688 |
| Kód dodavatele: | 2110190200406 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Materiál: | plast |
| Tloušťka: | 0,13 mm |
| Teplotní odolnost: | -10-120 °C |