Katalogový list č. ELOSOS1003007
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 19x20x0,13 modrá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1003007 |
| EAN: | 5906194000633 |
| Kód dodavatele: | 2110190200604 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Materiál: | plast |
| Tloušťka: | 0,13 mm |
| Teplotní odolnost: | -10-120 °C |