Katalogový list č. ELOSOS1003005
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 19x20x0,13 bílá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1003005 |
| EAN: | 5906194000657 |
| Kód dodavatele: | 2110190200901 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 20 m |
| Materiál: | plast |
| Tloušťka: | 0,13 mm |
| Teplotní odolnost: | -10-120 °C |