Katalogový list č. ELOSOS1003004
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 19x10x0,13 žlutá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1003004 |
| EAN: | 5906194002989 |
| Kód dodavatele: | 2110190100409 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 10 m |
| Materiál: | plast |
| Tloušťka: | 0,13 mm |
| Teplotní odolnost: | -10-120 °C |