Katalogový list č. ELOSOS1001679
| Název: | Upevňovací prvek 28mm, barva přírodní ERKO OPK_EM-28-N/100 |
|---|---|
| Značka: | Erko |
| Kód: | ELOSOS1001679 |
| EAN: | 5905912877151 |
| Kód dodavatele: | OPK_EM-28-N/100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 28 mm |
| Výška: | 5,5 mm |
| Pracovní teplota: | -40-85 °C |