Katalogový list č. ELOSOS1001662
| Název: | Vázací stahovací páska UV odolná, barva černá, pevnost v tahu 54,4 kg |
|---|---|
| Značka: | Erko |
| Kód: | ELOSOS1001662 |
| EAN: | 5905912879933 |
| Kód dodavatele: | OPK_7,6-400-UVC/100 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka pásky: | 7,6 mm |
| Délka pásky: | 400 mm |