Katalogový list č. ELOSOS1000151
| Název: | ELITE - Dvojitý sériový spínač - střední dřevo SEZ-CZ SEB5/0-D2 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1000151 |
| EAN: | 8697480262091 |
| Kód dodavatele: | SEB5/0-D2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Produktová řada: | ELITE |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka přístroje: | 40 mm |
| Šířka přístroje: | 84 mm |
| Výška přístroje: | 84 mm |