Katalogový list č. ELOSOS1000135
| Název: | ELITE - Křížový přepínač - bílá SEZ-CZ SE07/0-B |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1000135 |
| EAN: | 8585032647383 |
| Kód dodavatele: | SE07/0-B |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Produktová řada: | ELITE |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Hloubka přístroje: | 40 mm |
| Šířka přístroje: | 84 mm |
| Výška přístroje: | 84 mm |