Katalogový list č. ELOSOS1000110
| Název: | Fakturační elektroměr, MID, 5-100A, 1-tarif, 3-fázový, LCD displej, 7M/DIN |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1000110 |
| EAN: | 8596089030158 |
| Kód dodavatele: | EDIN 6006 MID |
| Recyklační poplatek: | 0,41 Kč |
| Výška: | 100 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Šířka: | 122 mm |
| Hloubka: | 65 mm |