Katalogový list č. ELOSOS1000094
| Název: | Přístrojová svorkonice 6-10mm2. černá, mosaz SEZ-CZ SEZ6010SPC |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1000094 |
| EAN: | 8596089050118 |
| Kód dodavatele: | SEZ6010SPC |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 18 mm |
| Jmenovité napětí: | 450 V |
| Jmenovitý proud In: | 57 A |
| Šířka: | 23,3 mm |
| Produktová řada: | DEM4 |
| Výška: | 135,5 mm |