Katalogový list č. ELOSOS1000076
| Název: | Přístrojová svorkonice 1-4mm2. bílá, mosaz SEZ-CZ SEZ2540SP |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1000076 |
| EAN: | 8596089050057 |
| Kód dodavatele: | SEZ2540SP |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 14 mm |
| Šířka: | 16 mm |
| Výška: | 96 mm |
| Jmenovité napětí: | 450 V |
| Jmenovitý proud In: | 32 A |
| Produktová řada: | DEM4 |