Katalogový list č. ELOSOS1000062
| Název: | Přístrojová svorkovnice 16mm2. bílá, oceloplech SEZ-CZ SEZ0160PP |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1000062 |
| EAN: | 4039677000477 |
| Kód dodavatele: | SEZ0160PP |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Hloubka: | 158 mm |
| Šířka: | 25,6 mm |
| Výška: | 25,4 mm |
| Produktová řada: | DEM4 |
| Jmenovité napětí: | 450-500 V |