Katalogový list č. ELOSOS0999905
| Název: | 5270R Skříňka 48-56mod.pod omítku bil.dv |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELOSOS0999905 |
| EAN: | 8423220048348 |
| Kód dodavatele: | 5270R |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Šířka: | 362 mm |
| Hloubka: | 102 mm |
| Výška: | 686 mm |