Katalogový list č. ELOSOS0999904
| Název: | 5270PFR Skříňka 48-56mod.pod omítku průh |
|---|---|
| Značka: | Solera |
| Kód: | ELOSOS0999904 |
| EAN: | 8423220016897 |
| Kód dodavatele: | 5270PFR |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP40 |
| Šířka: | 362 mm |
| Hloubka: | 102 mm |
| Výška: | 686 mm |