Katalogový list č. ELOSOS0998415
| Název: | Jistič třípólový charakteristika C, 80A SEZ KR PR123 C 80A |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS0998415 |
| EAN: | 8585009006557 |
| Kód dodavatele: | PR123 C 80A |
| Recyklační poplatek: | 0,66 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Charakteristika: | C |
| Jmenovitý proud: | 80 A |
| Počet pólů (celkem): | 3 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1-50 mm2 |
| Okolní teplota během provozu: | -5-40 °C |