Katalogový list č. ELOSOS0998405
| Název: | Jistič jednopólový charakteristika C, 125A SEZ KR PR121 C 125A |
|---|---|
| Značka: | SEZ KR |
| Kód: | ELOSOS0998405 |
| EAN: | 8585009006212 |
| Kód dodavatele: | PR121 C 125A |
| Recyklační poplatek: | 0,22 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Charakteristika: | C |
| Jmenovitý proud: | 125 A |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Pro průřez pevného vodiče: | 1-50 mm2 |
| Okolní teplota během provozu: | -5-40 °C |