Katalogový list č. ELSVOS0920189
| Název: | Závěsné svítidlo TORRONTES 1xE27 60W černá-transparent 60W IP20 EGLO 98291 |
|---|---|
| Značka: | Eglo |
| Kód: | ELSVOS0920189 |
| EAN: | 9002759982911 |
| Kód dodavatele: | 98291 |
| Recyklační poplatek: | 2,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Výška/hloubka: | 1100 mm |
| Průměr: | 345 mm |
| Nominální napětí.: | 220-240 V |
| Vhodné pro venkovní použití: | ne |
| Max. výkon systému: | 60 W |
| Objímka: | E27 |
| Produktová řada: | TORRONTES |
| Barva tělesa: | černý nikl |