Katalogový list č. ELOSOS0906212
| Název: | Ultrazvukové čidlo, M18, Sn=0,5 m,Kabel L=2m TELEMECANIQUE XX518A3PAL2 |
|---|---|
| Značka: | Telemecanique |
| Kód: | ELOSOS0906212 |
| EAN: | 3666916079850 |
| Kód dodavatele: | XX518A3PAL2 |
| Recyklační poplatek: | 0,10 Kč |
| Typ napětí: | AC/DC |
| Materiál tělesa: | plast |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Max. výstupní proud: | 100 mA |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | bez |
| Napájecí napětí.: | 12-24 V |
| Délka senzoru: | 64 mm |
| Šířka senzoru: | 18 mm |
| Výška senzoru: | 18 mm |
| Typ elektrického připojení: | Radiální kabel |
| Typ spínacího výstupu: | PNP/PNP |
| Konstrukční typ pouzdra: | válcové se závitem |
| Typ spínací funkce: | spínací kontakt (NO) |
| Průměr snímače: | 18 mm |