Katalogový list č. ELOSOS0890573
| Název: | Napěťový zdroj pro LED 200W 24V IP65/IP67 MEAN WELL ELG-200-24 |
|---|---|
| Značka: | Mean Well |
| Kód: | ELOSOS0890573 |
| EAN: | 2050000615405 |
| Kód dodavatele: | ELG-200-24 |
| Recyklační poplatek: | 5,00 Kč |
| Výstupní napětí.: | 24 V |
| Výstupní výkon.: | 200 W |
| Stupeň krytí (IP): | IP65/67 |
| Produktová řada: | ELG |