Katalogový list č. ELIPKL0586859
| Název: | Kryt spínače ABB LEVIT s červeným průzorem oranžová/kouř. černá 3559H-A00655 66 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELIPKL0586859 |
| EAN: | 8592624071624 |
| Kód dodavatele: | 3559H-A00655 66 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Šířka: | 50 mm |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Produktová řada: | Levit |
| Použití: | tlačítko/spínač |
| Hloubka: | 50 mm |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| Typ produktu: | kryt přístroje |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Provedení: | středová krycí deska |
| Typ upevnění: | zapojení(přichycení) |
| Barva: | oranžová/kouř. černá |
| Využití: | tlačítko/spínač |
| Výška: | 26,6 mm |
| Barva RAL: | 2005 |