Katalogový list č. ELOSOS0879042
| Název: | EVlink load management system 15 CS dynamic SCHNEIDER HMIBSCEA53D1EDS |
|---|---|
| Značka: | Schneider |
| Kód: | ELOSOS0879042 |
| EAN: | 3606489943035 |
| Kód dodavatele: | HMIBSCEA53D1EDS |
| Recyklační poplatek: | 5,04 Kč |
| Hloubka: | 46 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Šířka: | 157 mm |
| Nominální napětí.: | 24 V |
| Nominální napětí: | 24 V |