Katalogový list č. ELOSOS0886630
| Název: | Fotoelektrické čidlo válcové kovové M8 TELEMECANIQUE XUAJ0515S |
|---|---|
| Značka: | Telemecanique |
| Kód: | ELOSOS0886630 |
| EAN: | 3666916036846 |
| Kód dodavatele: | XUAJ0515S |
| Recyklační poplatek: | 0,03 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP65 |
| Materiál tělesa: | kov |
| Typ napětí: | AC/DC |
| Vhodné pro zabezpečení: | ne |
| Max. výstupní proud: | 100 mA |
| Kategorie ochrany výbuchu plynu: | bez |
| Kategorie ochrany výbuchu prachu: | bez |
| Řídící napáj. napětí DC: | 12-24 V |
| Délka senzoru: | 47 mm |
| Typ elektrického připojení: | Konektor M8 |
| Konstrukční typ pouzdra: | válcové se závitem |
| Typ spínacího výstupu: | NPN/NPN |
| S rozhraním AS-Interface: | ne |
| S rozhraním CANOpen: | ne |
| S rozhraním DeviceNet: | ne |
| S rozhraním Ethernet: | ne |
| S rozhraním INTERBUS: | ne |
| S rozhraním PROFIBUS: | ne |
| S rozhraním RS-232: | ne |
| S rozhraním RS-422: | ne |
| Typ světla: | infračervené světlo |
| Typ spínací funkce: | spínací kontakt (NO) |
| Doba odezvy: | 0,5 ms |
| Průměr snímače: | 8 mm |
| S blokováním restartu: | ne |