Katalogový list č. ELOSOS0873972
| Název: | Spojovací krabice i 16 - prázdná černá IP55 SPELSBERG 33391603 |
|---|---|
| Značka: | Spelsberg |
| Kód: | ELOSOS0873972 |
| EAN: | 4013902903320 |
| Kód dodavatele: | 33391603 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ano |
| Barva: | černá |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Stupeň krytí (IP): | IP55 |
| Zachování funkčnosti sytému: | bez |
| Délka: | 85 mm |
| Šířka: | 130 mm |
| Ex-zóna plynu: | bez |
| Ex-zóna prachu: | bez |
| Způsob montáže: | stěna/strop |
| Materiál: | plast |
| Hloubka: | 37 mm |
| Plombovatelné: | ne |
| Tvar: | obdélník |
| Průhledný kryt: | ne |
| Verze testovaná výbuchem: | ne |
| Odolné proti povětrnostním vlivům: | ano |
| Osazení: | svorka |
| Typ zákrytu: | montážní víko |
| Izolační napětí Ui: | 400 V |
| Max. průřez vodiče: | 2,5 mm2 |
| Počet vstupních otvorů: | 16 |
| Se stíněním: | ne |
| Se zalévací hmotou: | ne |
| Připevnění krytu: | zacvakávací |
| Zadní vstup: | ano |