Katalogový list č. ELOSOS0873557
| Název: | RapidStrut Lišta 82|H 3m pg 41x82/2,5 WALRAVEN 6505385 |
|---|---|
| Značka: | Walraven |
| Kód: | ELOSOS0873557 |
| EAN: | 8712993600793 |
| Kód dodavatele: | 6505385 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 82 mm |
| Šířka: | 41 mm |
| Délka: | 3000 mm |
| Tloušťka materiálu: | 2,5 mm |